Home Magazin İbrahim-Mihre Çelikkol çiftinden romantik paylaşım

İbrahim-Mihre Çelikkol çiftinden romantik paylaşım

İbrahim-Mihre Çelikkol çiftinden romantik paylaşım

İbrahim-Mihre Çelikkol çiftinden romantik paylaşımOyuncu İbrahim Çelikkol, ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinden ayrıldıktan sonra eşi ve çocuğuyla daha fazla zaman geçirmeye başladı. Çelikkol, son olarak eşi ve yakın dostlarıyla Kapadokya’ya gitti.

AİLECE KAPADOKYA TATİLİ

Instagram’da 1,8 milyon takipçisi bulunan Çelikkol, çıktıkları tatilden sık sık paylaşım yapmayı da ihmal etmedi. Arkadaşları ve ailesiyle tatilin tadını çıkaran oyuncu, eşiyle dudak dudağa pozunu da yayınladı.

ÜNLÜ İSİMLER KAYITSIZ KALAMADI

Oyuncunun dünya emojisi koyarak yaptığı paylaşım, kısa sürede 227 binden fazla beğeni alırken; Birce Akalay, Ahmet Rıfat Şungar gibi ünlü isimler de bu kareye yorum yapmayı ihmal etmedi.

2017 yılında mimar Mihre Mutlu ile evlenen İbrahim Çelikkol, 2019 yılında ilk kez baba oldu. Çifti dünyaya gelen oğullarına Ali adını verdi.

Öte yandan 32 yaşındaki Mihre Çelikkol; geçtiğimiz aylarda; “Çocuk defterini kapattınız mı?” sorusuna, “Hayır, aksine ikinciyi düşünüyoruz. Bir de kızımız olsun istiyoruz. Hatta adı bile şimdiden belli” yanıtını vermişti.